אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים

Home / הדברת נמלים

הדברת נמלים – כי למי אין נמלים?

tel-8

הנמלים הם אחד מהחרקים הנפוצים ביותר. על אף שהנמלים אינן מסוכנות לבני האדם ולבעלי החיים, הן מהוות מטרד. כדי לבצע בהצלחה הדברת נמלים יש להכיר את אורח חיי הנמלים. רק מדביר מקצועי ובעל ניסיון המכיר היטב את אורח חיי הנמלים ידע להדביר בהצלחה את הנמלים ולמנוע את שובן לבית. צרו קשר עם "המרכז הארצי להדברת נמלים"  כי לנו יש את הכלים לעזור לכם.

הדברת נמלים – נא להכיר את הנמלה

 יש למעלה ממאה ושמונים זנים של נמלים. הנמלה הנפוצה ביותר בישראל היא הנמלה הבנאית, זוהי נמלה בצבע שחור והיא גרה מתחת לאדמה. היא ניזונה מהחי והצומח וחיה בקן עם נמלים נוספות כאשר בראש הקן עומדת המלכה. הדברת נמלים אפקטיבית היא הדברה אשר פוגעת במלכה, כאשר המלכה מתה כל הנמלים נוטשות את הקן ומתפזרות.

הנמלים פעילות בעיקר בתקופת האביב והקיץ. זוהי העונה שבה יוצאות הנמלים מהקן כדי לתור אחרי אוכל ולאגור אותו בקן גם לתקופת הקיץ. זו הסיבה כי הדברת נמלים מבוקשת מאוד בתקופת הקיץ וידי המדבירים מלאות עבודה.

 הדברת נמלים בשיטות שונות

הדברת נמלים באמצעות הדברה כימית זוהי הדברה אפקטיבית ביותר. בעבר כמעט כל ההדברות בוצעו באמצעות חומרים כימיים. אך בשל הסכנות הטמונות בשימוש בחומרים כימיים, בשנים האחרונות מבצעים המדבירים הדברת נמלים בשימוש בחומרים ידידותיים, טבעיים, בלתי רעילים ובלתי מזיקים.

מדביר מקצועי יבצע הדברת נמלים באמצעות ריסוס ישיר על הנמלים, הוא יעקוב אחר שיירת הנמלים, יאתר את הקן וירסס חומרי הדברה אל תוך הקן ובפתחו.

לא תמיד אפשר לבצע הדברת נמלים באמצעות ריסוס נמלים  ישיר.  לדוגמה נמלת האש ללא ריסוס לכן כדי להשלים את העבודה ולמגר את הנמלים מהבית יפזר המדביר  גרגירים או ג'ל בכל המקומות שבהם נמצאים הנמלים. המדביר יעקוב אחרי מסלול הליכתן, ילמד אותו ויניח בצדי המסלול גרגרים או ג'ל רעיל . הנמלים  ילקטו את ה הפיתיון, ייקחו אותו אתן אל הקן  ויגיעו למלכה. כאשר המלכה תמות כל הקן יתפזר.

 הדברת נמלים – טיפים להדברה עצמית

 קחו כוס מים וכוס חומץ, ערבבו ורססו את החומר שהכנתם ישירות על נתיבי הנמלים. הנמלים שונאות חומץ, הן ינטשו את המקום.

בכל שטיפה הוסיפו לדלי המים חצי כוס חומץ, הריח יבריח את הנמלים מהבית.

כמו כן חברתנו מתמחה בביצוע הדברת טרמיטים למגזר העסקי והפרטי באמצעים ידידותיים לאדם ולסביבה.