אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברה נגד נמלים – איך להדביר את הנמלים בהצלחה?

הדברה נגד נמלים היא מעין הכרזת מלחמה על אורחות בלתי רצויות המופיעות לעתים קרובות בבית, במטבח בחצר ועוד. אומנם הנמלים אינן מזיקות, אך אף אחד לא אוהב לראות שיירות של נמלים בביתו. הדברה נגד נמלים היא אחת ההדברות הנפוצות, אך מחייבת ידע וניסיון רב. רוצים להדביר את הנמלים בביתכם? צרו קשר עם "המרכז הארצי להדברת נמלים"  כי  לנו יש את הכלים לעזור לכם.

הדברה נגד נמלים – חמישה דברים שכדאי לדעת

הדברה נגד נמלים תהיה מוצלחת ואפקטיבית רק אם יכיר המדביר את אורח החיים של הנמלים. הכרת אורח החיים של הנמלים תיתן בידי המדביר את הידע ואת הכלים לביצוע הדברה מושלמת.

נמלים אינן מגיעות לבית ללא סיבה. הן תרות אחרי אוכל, ולכן כדי למנוע את בואן, אין להשאיר שאריות מזון ופירורים על השיש, על הרצפה, על השולחן ועוד. את מוצרי המזון חשוב לאחסן בכלים אטומים ולהדיח מיד את הכלים המלוכלכים.

הדברה נגד נמלים מתבצעת בריסוס אל תוך הקן. רק הדברה המשמידה את קן הנמלים ואת המלכה העומדת בראש הקן תהיה אפקטיבית ויעילה ותרחיק את הנמלים מהבית. מדביר מקצועי יעקוב אחרי שיירת הנמלים, יאתר את הקן ויחדיר לתוכו את חומרי ההדברה. בדרך כלל רוב הנמלים יושמדו כעבור מספר ימים.

כאשר לא מצליחים לזהות את מקום הקן יש לעקוב אחר הנמלים ולראות האם הן מגיעות או יוצאות דרך סדקים או חורים בקיר או ברצפה. כדי לבצע הדברה נגד נמלים יש לאטום היטב בחומרי איטום עמידים, את פתחי החורים והסדקים ולמנוע מהנמלים את היכולת לשוב אל הבית.

עציצים ואדניות הם מקומות שבהם אוהבות הנמלים להתנחל. פעמים רבות הנמלים מגיעות אל האדניות יחד עם תרכובת החול שנקנתה במשתלות. אם יש לכם אדניות ונמלים פנו אל מומחה בתחום הדברה נגד נמלים ובקשו ממנו תכשירי הדברה ייעודיים המיועדים לפיזור באדניות ובעציצים. לעתים לא תהיה ברירה ותיאלצו לפרק את האדנית ולהחליף את החול.

הדברה נגד נמלים באמצעות תכשירי ריסוס בייתים היא הדברה זמנית ונקודתית. רק מדביר מקצועי ובעל ניסיון ידע להרחיק מהבית את הנמלים לתקופה ארוכה.

כמו כן חברתנו מבצעת הדברת פשפש המיטה בשיטות ידידותיות לסביבה ולאדם.