אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים בדירה

Home / הדברה נגד נמלים / הדברת נמלים בדירה

הדברת נמלים בדירה – מי רוצה לגור עם נמלים?

הדברת נמלים בדירה היא אחת ההדברות המבוקשות ביותר, כמעט אין דירה שלא יימצאו בה שיירות נמלים לפחות פעם אחת בשנה. הנמלים נחשבות לחרקים עקשניים, פעם אחת הם הגיעו לדירתכם, מרב הסיכויים כי יבואו שוב. כדי לנצח את הנמלים יש צורך באנשי מקצוע מעולים בעלי ידע רב. יש לכם נמלים בבית? צרו קשר  עם" המרכז הארצי להדברת נמלים " החברה המובילה בתחום.


הדברת נמלים בדירה – על סוגי ההדברות?

הדברה באמצעות חומרי הדברה כימיים זו אחת השיטות האפקטיביות המביאה לתוצאות מיידיות, אך חומרי ההדברה הכימיים עלולים להוות סכנה לבני האדם ולחיות המחמד. אם החלטתם להזמין הדברת נמלים בדירה בשיטה כימית, חשוב לוודא כי המדביר משתמש בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות.

הדברת נמלים בדירה בשיטת ההדברה הירוקה זוהי הדברה ללא שימוש בחומרי הדברה רעילים. בכל העולם וגם בישראל עוברים המדבירים לשיטת ההדברה הירוקה אשר אינה מסכנת את דיירי הבית ולא פוגעת בסביבה.

הדברת נמלים בדירה באמצעות הדברה אלקטרונית – בשיטת הדברה זו מתקין המדביר בתוך הבית גלי קול. המכשירים מכסים את הרדיוס של הבית במכשירים המשדרים גלי קול המתישים את הנמלים. הנמלים שאינן מסוגלות לסבול את הקולות נוטשות את המקום. כדאי לדעת כי הדברת נמלים בדירה באמצעות שיטת ההדברה האלקטרונית מרחיקה גם מזיקים נוספים.

הדברת נמלים בדירה – שלושה דברים שחשוב לדעת

 כדי למנוע נמלים בבית חשוב לאטום הרמטית את כל מוצרי המזון. מוצרי מזון שאי אפשר לסגור יש לאחסן בכלים אטומים או בשקיות ניילון אטומות המונעות כניסת חרקים.

איטום הפתחים היא אחת השיטות היעילות של הדברת נמלים בדירה. בכל דירה יש פתחים שמהם חודרות הנמלים אל הבית. כדאי לעקוב אחרי מסלול ההליכה של הנמלים, לאתר את הפתחים ולאטום אותם עם חומרי איטום עמידים שיחזיקו מעמד שנים רבות.

כאשר שוטפים את  רצפת הבית מומלץ לשפוך אל דלי המים חצי כוס חומץ. הנמלים שונאות את ריח החומץ, כעבור זמן מה הן לא יגיעו אל הבית.

נמלים אלרגיות לעגבניות. כדאי לשתול זרעי עגבניות באדניות או בעציצים. כאשר זרעי העגבניות ינבטו, הם יבריחו את הנמלים מהבית.