אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים מחיר

Home / הדברה נגד נמלים / הדברת נמלים מחיר

הדברת נמלים מחיר – מתאים לכל כיס!

אנשים רבים נוטים לדחות את הזמנת המדביר בשל החשש מהמחיר הגבוה של ההדברה. אך זו טעות! הדברת נמלים מחיר, אינו מחיר יקר והתוצאה בהחלט שווה את ההשקעה. רוצים לשמוע על מחירי הדברה? צרו קשר עם המרכז הארצי להדברת נמלים תופתעו מהמחירים ההוגנים.

הדברת נמלים מחיר – לפי מה נקבע המחיר

הדברת נמלים מחיר נקבע לפי מספר פרמטרים.

גודל הדירה והשטח שאותו רוצים להדביר משפיע מאוד על מחירי ההדברה. הדברת וילה רחבת ידיים תהיה יקרה יותר מאשר הדברת דירה צנועה בבנין משותף.

הדברת נמלים מחיר תלוי בשיטת ההדברה. כאשר מעוניינים להדביר באמצעות חומרי הדברה אורגניים וטבעיים, המחיר גבוה יותר מאשר הדברה בשיטות אחרות, כמו למשל הדברה בחומרים כימיים, בשל העלויות הגבוהות של חומרי ההדברה האורגניים.

הדברת נמלים מחיר תלוי גם בעונת השנה. הנמלים מופיעות בבית בתקופת האביב והקיץ , תקופה שבה הן יוצאות לאגור מזון לקראת הימים הקרים. בימים אלו ידי המדבירים מלאות עבודה ומחיר ההדברה גבוה יותר מאשר בעונות השנה האחרות. אם אתם מעוניינים להוזיל את מחירי ההדברה ולחסל את מכת הנמלים באופן סופי מהבית, מומלץ לבצע הדברה קבועה אחת לשנה, וזה לא חייב להיות דווקא בעונות השיא.

הדברת נמלים מחיר – איך להימנע מנמלים באופן טבעי?

אם תקפידו על הכללים הבאים תצליחו למנוע מהנמלים להגיע אל ביתכם ולא תיאלצו להזמין חברת הדברה.

חשוב לשמור על ניקיון ועל היגיינה בבית. אסור להשאיר שאריות מזון ופירורים על הרצפה, על השולחן, על השיש ובכל מקום. הנמלים היוצאות לתור אחרי מזון מתקשרות עם חברותיהן באמצעות פרומון ריח. כאשר הן מוצאות שאריות אוכל או פירורים, הם מודיעות לשאר הנמלים ותוך זמן קצר שיירת נמלים מגיעה אל המקום.

 אחסון מזון בשקיות ובכלים אטומים ימנע את הופעת הנמלים בבית.

יש לאטום את הסדקים ואת החריצים בקירות, ברצפה, בין הפנלים ועוד כדי למנוע מהנמלים להיכנס אל הבית.

 כאשר שוטפים את הרצפה, מומלץ להוסיף באופן קבוע למי השטיפה חצי כוס חומץ סינתטי.  ריח החומץ מבריח את הנמלים והם לא יגיעו אל הבית.