אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים במרכז – כי בקיץ יש הרבה נמלים במרכז!

הדברת נמלים במרכז היא אחת ההדברות המבוקשות ביותר בעיקר בחודשי הקיץ. הלחות המאפיינת את אזור המרכז והים מושכים אלפי נמלים לבתים, לחצרות, לבתי עסק ועוד. הנמלים הן חיות קטנות המגיעות בהמונים. כדי לבצע הדברת נמלים במרכז יש צורך בניסיון רב ובהכרת אורח החיים של הנמלים. יש לכם נמלים בבית? צרו קשר עם" המרכז הארצי להדברת נמלים" החברה המובילה בתחום הדברת נמלים.

הדברת נמלים במרכז – על שיטות ההדברה השונות

הדברת נמלים באמצעות ריסוס. מדביר מקצועי ידע לאתר את קן הנמלים ולרסס לתוכו את חומרי הריסוס שישמידו את הקן בתוך מספר ימים. המדביר יעקב אחרי שיירות הנמלים, יאתר את מקום הקן וירסס לתוכו. כאשר ישמיד המדביר את המלכה, כל הנמלים בקן יתפזרו ויחפשו מקום אחר. אם אתם מזמינים מדביר לביצוע ריסוס נגד נמלים חשוב לוודא כי חומרי הריסוס שבהם משתמש המדביר מאושרים על ידי משרד הבריאות.

הדברת נמלים במרכז באמצעות  ג'ל. את הג'ל הרעיל מורחים על פיתיון. הנמלה מתפתה ולוקחת אתה את הפיתיון המורעל אל הקן. היא מגישה אותו למלכה ולשאר הנמלים בקן, הן טועמות ממנו ולאחר מספר ימים הן מתות.

הדברת נמלים באמצעות הדברה אלקטרונית. בשטח שבו נמצאות נמלים רבות שמים מכשירים המשדרים קולות צורמים בתדרים הנשמעים רק באוזני הנמלים. הנמלים מוטרדות ומותשות מהקולות והן נוטשות את האזור. חשוב לדעת כי הדברת הנמלים בשיטה האלקטרונית מתאימה לאזורים קטנים יחסית.

הדברת נמלים במרכז – מניעה היא גם הדברה

 כדי למנוע את הגעת הנמלים אל הבית חשוב להקפיד על בית נקי.  לא להשאיר שאריות מזון ופירורים על השיש על הרצפה או על שולחן האוכל.

לא להשאיר פחים גלויים ולא אריזות אוכל פתוחות. יש לאחסן את מוצרי המזון בכלים סגורים או בשקיות אטומות.

 כאשר שוטפים את הרצפה, מומלץ להוסיף חצי כוס חומץ לדלי המים. הנמלים מתעבות את ריח החומץ, ולכן הן לא יגיעו אל הבית.

ראיתם שיירת נמלים? פזרו מיד טלק במסלול השיירה. הנמלים מתקשרות בניהן באמצעות ריחות מיוחדים. פיזור טלק ינטרל את הריחות ויפגע בתקשורת של הנמלים. כאשר הן לא יצליחו לתקשר ביניהן, הן ינטשו את המקום.