אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים טבעית

Home / הדברת נמלים טבעית

הדברת נמלים טבעית – טרנד עולמי

הדברת נמלים טבעית מתבצעת באמצעות שימוש בחומרים טבעיים המופקים מהטבע. חומרי ההדברה הטבעיים אינם רעילים ואינם מזיקים לבני האדם ואינם פוגעים בסביבה. בכל העולם כבר עבורו לשיטה של הדברת נמלים טבעית, ומה אתכם? צרו קשר עם חברת"המרכז הארצי להדברת נמלים" כי הדברת נמלים טבעית צריך לדעת איך לעשות.

 הדברת נמלים טבעית – כמה דברים שכדאי לדעת

  בעבר הדברת נמלים התבצעה באמצעות חומרי הדברה כימיים, על אף האפקטיביות הרבה של חומרי ההדברה הכימיים הכילו רעלים וסיכנו את דיירי הבית, את חיות המחמד ואת הסביבה.  כדי להגן על בריאות דיירי הבית ועל איכות הסביבה עברו המדבירים לבצע הדברת נמלים טבעית.

הדברת נמלים טבעית מניבה תוצאות אפקטיביות לא פחות מאשר הדברה בחומרים כימיים. רק  מדביר מנוסה ובעל ניסיון בתחום ידע לבצע בהצלחה הדברת נמלים טבעית.

 הדברת נמלים טבעית יקרה קצת יותר מאשר הדברת נמלים בחומרים כימיים, אך ההשקעה כדאית. בעת ההדברה אין צורך לעזוב  את הבית, לאטום את כל מוצרי המזון ולאוורר את הבית לאחר פעולת ההדברה.

 הדברת נמלים טבעית – כמה טיפים להדברה עצמית

 אתם רואים שיירת נמלים בבית? עקבו אחריה עד אשר תאתרו את מקור הקן. כאשר תמצאו את קן הנמלים, שפכו לתוכו כמות גדולה מאוד של מים רותחים. לעתים תצליחו להרוג את הנמלים ולגרום להתפזרות הקן.

הדברת נמלים טבעית באמצעות טלק -  גיליתם שיירת נמלים בבית? עקבו אחרי מסלול הליכתן. פזרו טלק לאורך המסלול ובכניסה אל הקן. אם הנמלות מגיעות מבחוץ, פזרו גם טלק בכניסה אל הבית. הטלק משבש את התקשורת בין הנמלים המתבצעת באמצעות  ריח מיוחד. כאשר הנמלים יאבדו את הדרך ואת התקשורת בניהן, הן ינטשו את המקום ויתפזרו.

  דרך נוספת של הדברת נמלים טבעית מתבצעת באמצעות חומץ. קחו כוס חומץ טבעי וכוס מים, ערבבו ורססו על שיירת הנמלים ובפתח הקן. אם תוסיפו באופן קבוע חצי כוס חומץ  לכל דלי מים כאשר אתם שוטפים את רצפת הבית, תמנעו מהנמלים להגיע אל ביתכם.

הדברת  נמלים טבעית זו עבודה של מקצוענים. ניסיתם את כל השיטות הטבעיות ועדיין יש נמלים? זה הזמן להזמין חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון.