אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברה אורגנית לנמלים

Home / הדברת נמלים טבעית / הדברה אורגנית לנמלים

הדברה אורגנית לנמלים – יש חסרונות, אך יש יותר יתרונות!
בשנים האחרונות גוברת המודעות לסכנות הטמונות בחומרי ריסוס כימיים וגובר הביקוש של הדברה אורגנית לנמלים. גם משרד הבריאות הוציא תקנות וחוקים חדשים המגבילים את השימוש בחומרי ההדברה הכימיים. הדברה אורגנית לנמלים היא ממשפחת ההדברה הירוקה העושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים המופקים מן הטבע. "המרכז הארצי להדברת נמלים" מוביל בתחום ההדברה הירוקה והאורגנית. אם גם אתם חוששים, ובצדק, מחומרי ההדברה הכימיים, צרו קשר, כי אנו מובילים בתחום של הדברה אורגנית לנמלים.

הדברה אורגנית לנמלים – על היתרונות ועל החסרונות
הדברה אורגנית לנמלים יקרה יותר מאשר הדברה בשיטות אחרות בשל העלויות הגבוהות של חומרי ההדברה. גם טווח ההשפעה של ההדברה האורגנית קצר יותר, ולעתים תידרשו למספר פעולות של הדברה עד לקבלת התוצאה המיוחלת.
כאשר מבצעים הדברה אורגנית לנמלים אין צורך לפנות את הארונות, אין צורך לעזוב את הבית ואין צורך לאוורר אותו לאחר ההדברה. חומרי ההדברה האורגנית אינם רעילים, אינם מזיקים ואינם מהווים סכנה לדיירי הבית ולחיות המחמד.
הדברה אורגנית לנמלים פועלת באמצעות הריגת המלכה. המדביר המקצועי מפזר אבקה אורגנית מסביב לקן, הנמלים אשר יוצאות לאסוף מזון, נושאות את גרגירי האבקה אל הקן מאכילות את יושבי הקן וגם את המלכה. כעבור מספר ימים המלכה מתה וכל הקן מתפזר.
מניעה היא גם חלק מכל הדברה אורגנית לנמלים. אסור להשאיר פירורים על השולחן, על השיש או על הרצפה. אם תקפידו על כללי הניקיון ולא תשאירו פירורים או שאריות של אוכל, הנמלים, התרות אחרי מזון, לא יגיעו אליכם הביתה.

הדברה אורגנית לנמלים – עשה זאת בעצמך
מומלץ לשטוף את הרצפה עם חומץ. הוסיפו לכל דלי מים כמה טיפות של נוזל לניקוי כלים וכוס חומץ. הנמלים שונאות את ריח החומץ, הן לא יגיעו יותר אליכם הביתה.
באזורים המועדים להתקהלות של נמלים מומלץ לפזר מעט קינמון או מחטי ציפורן. הריח ירחיק את הנמלים. אם יש לכם בעיית נמלים קשה, הניחו את כלי הסוכר במרכז של צלחת עמוקה עם קפה שחור במקומות שבהם יש כמות גדולה של נמלים, הריח יבריח את הנמלים.