אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברה אורגנית

Home / הדברת נמלים טבעית / הדברה אורגנית

הדברה אורגנית – להדביר את המזיקים ולהישאר בריא
הדברה אורגנית מיועדת לכל מי שאינו מעוניין להינזק מחומרי ההדברה הכימיים. בכל העולם, וגם בישראל, הדברה אורגנית היא הדבר החם. ומה אתכם? צרו קשר עם המרכז הארצי להדברת נמלים החברה המובילה בתחום ההדברה האורגנית ותיהנו גם אתם ממזון אורגני ללא רעלים.
הדברה אורגנית נגד תיקנים
הדברה אורגנית נגד תיקנים אפקטיבית מאוד, לא פחות מאשר הדברה כימית. היא נעשית בשלושה שלבים.
השלב הראשון הוא שלב הריסוס. בשלב זה מרסס המדביר בחומרי הדברה אורגניים את כל המקומות שבהם עלולים להימצא התיקנים כמו בארונות האמבטיה והמטבח, מאחורי האסלה, מתחת לכיורים, בפינות החדרים ועוד.
בשלב השני מורח המגביר ג'ל אורגני. את הג'ל הוא ימרח במקומות אסטרטגיים כמו בפתחי הביובים, בחדרי השירותי, בפינות הבית ועוד. המזיקים נמשכים לריח המיוחד של הג'ל, טועמים ממנו ומתים.
השלב השלישי הוא פיזור מלכודות עם פיתיונות לא רעילים. אם יחזרו המזיקים הם יילכדו במלכודות וימותו.
הדברה אורגנית נגד נמלים
הדברה נגד נמלים המתבצעת באמצעות גרגרים או אבקה העשויים מחומרי הדברה אורגניים ובלתי רעילים. את הגרגרים או האבקה מפזרים מסביב לפתחים של קן הנמלים או במסלול ההליכה של שיירת הנמלים. הנמלים מביאות את הגרגירים אל הקן, מאכילות בהם את שאר הנמלים וגם את המלכה. כאשר המלכה מתה מתפזר כל הקן.
הדברה אורגנית להרחקת יונים
הדברה אורגנית אינה משמידה את היונים, אלא מרחיקה אותם מסביבת המגורים. יש שיטות שונות ובהן הנחת דוקרנים בפתחי הקינים, חוטי רטט, רשתות יונים הנמתחות על מקומות הקינון ומונעות מהיונים להיכנס אל הקן ועוד.
הדברה אורגנית – כל היתרונות והחסרונות
הדברה אורגנית היא הדברה ידידותית אשר אינה פוגעת בסביבה. בניגוד לחומרי ההדברה הכימיים, החומרים האורגניים אינם מחלחלים למי התהום ומרעילים את המים, לא מזיקים לבני האדם וגם לא לבעלי החיים.
הדברה אורגנית היא הדברה יקרה יותר מהדברות אחרות מפני שחומרי הגלם האורגניים יקרים יותר. גם טווח ההשפעה של ההדברה האורגנית קצר יותר ולעתים יהיה צורך לחזור מספר פעמים על פעולת ההדברה עד לקבלת התוצאות הרצויות.