אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברה ירוקה לנמלים

Home / הדברת נמלים טבעית / הדברה ירוקה לנמלים

הדברה ירוקה לנמלים – ההדברה הנפוצה ביותר בעולם וגם בישראל

הדברה ירוקה לנמלים היא ההדברה הנפוצה ביותר בכל העולם וגם בישראל. הדברה ירוקה היא הדברה שאינה עושה שימוש בחומרי הדברה מסוכנים כמו חומרי הדברה כימיים רעילים. אם גם אתם אינכם מעוניינים להשתמש בחומרי הדברה העלולים לסכן אתכם, צרו קשר עם המרכז הארצי להדברת נמלים החברה המובילה בתחום ההדברה הירוקה.

 הדברה  ירוקה לנמלים – איך למרב את הצלחת ההדברה

 כדי למרב ולהצליח להדביר את הנמלים בשיטת ההדברה הירוקה, יש להכיר את אורח החיים של הנמלים. יש להבין כיצד חיות הנמלים, מתי הן מגיחות מהקן ולאן, להכיר את שפת הקשר שלהן, להגיע אל הקן ולהדביר את המלכה.  רק מדבירים מקצועיים המכירים את אורח החיים של הנמלים מצליחים להדביר אותן.

הדברה ירוקה לנמלים היא הדברה אשר משמידה את המלכה העומדת בראש הקן. הנמלים חיים בהיררכיה חברתית. הם מחולקים למעמדות כאשר בראש הקן עומדת המלכה שתפקידה לדאוג לדור העתיד של הנמלים. כאשר מצליחים להשמיד את המלכה, מושמד כל הקן.

הדברת נמלים באמצעות ריסוס פוגעת מיד בקן הנמלים ומשמידה אותם מיד. כאשר מבצעים ריסוס נגד נמלים, חשוב להשתמש בחומרי הדברה ירוקים, חומרי הדברה ידידותיים לסביבה ומופחתי רעלים. רק כאשר ניסה המדביר את כל האפשרויות ולא הצליח להשמיד את קן הנמלים הוא יפעל בשיטת ההדברה הכימית. בדרך כלל ידביר המדביר בשיטה זו בשדות, בשטחים חקלאיים ופתוחים.

לעתים רבות הנמלים בונות קינים באדניות הפרחים ובעציצים. כדי להדביר את הנמלים באדניות ובעציצים מומלץ להשתמש בחומרי הדברה ירוקה. אם לא הצלחתם להרחיק את הנמלים מהאדנית, מומלץ לרוקן את האדנית ולמלא אותה בתערובת חדשה. יש להקפיד כי התערובת לא תכיל נמלים או מזיקים  אחרים.

 הדברה ירוקה לנמלים בשיטות של סבתא היא שפיכת מים רותחים על קן הנמלים. אם הצלחתם לאתר את הקן, שפכו עליו מים חמים וכל הנמלים ימותו.

רוצים לבצע הדברה ירוקה לנמלים? לא כל מדביר ידע לבצע זאת. יש מדבירים שיבטיחו שימוש בחומרי הדברה ירוקים, אך בפועל הם ישתמשו בחומרים רעילים. לכן לפני שאתם מזמינים מדביר, בקשו ממנו לפרט לכם על אודות חומרי ההדברה שבהם הוא משתמש.