אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים בג'ל

Home / הדברת נמלים טבעית / הדברת נמלים בג'ל

הדברת נמלים בג'ל – הדברה יעילה וחכמה

הדברת נמלים בג'ל נחשבת לאחת ההדברות האפקטיביות ביותר. זוהי הדברה ממשפחת ההדברה הירוקה אשר עושה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ומופחתי רעלים. אומנם הדברת נמלים בג'ל יקרה במעט מאשר הדברה  כימית, אך היא אפקטיבית ואינה מזיקה לדיירי הבית, לבעלי החיים ולסביבה. יש לכם נמלים בבית? צרו קשר עם המרכז הארצי להדברת נמלים כדי שגם אתם תיהנו מהדברה אפקטיבית ויעילה.

הדברת נמלים הג'ל – חמישה דברים שכדאי לדעת

יש שיטות שונות של הדברת נמלים כמו ריסוס, איבוק, איוד, מלכודות ושימוש בפיתיונות. הדברת נמלים בג'ל שייכת למשפחת השימוש בפיתיונות.

הג'ל המשמש להדברה מורכב מתשעים וחמישה אחוז מזון המיועד למשוך את הנמלים כמו , סוכרים עמילן ופחמימות שונות, וחמישה אחוז מחומר רעיל. החומר הרעיל הפעיל הג'ל להדברת נמלים הוא חומצה בורית, זהו מינרל הפוגע בחרקים בצורה יעילה, אך אינו מסוכן לבני האדם או לבעלי החיים.

הדבר נמלים בג'ל נחשבת להדברה ירוקה מאחר והיא אינה מזיקה לסביבה, היא אינה מזהמת את מקורות המים, את האדמה ואת האוויר ואינה פוגעת בבני אדם או בבעלי חיים.

 כאשר מבצעים הדברה בג'ל אין צורך לפנות את הבית, את הארונות או להזיז את הרהיטים.  זוהי הדברה ללא ריח. גם המדביר לא יחבוש מסכה. לעתים, לפי החלטת המדביר, יש להוסיף על ההדברה גם פעולת ריסוס.

  כר מבצעים הדברת נמלים הג'ל , יש להזריק את הג'ל אל תוך קן הנמלים ולאורך המסלול שבו צועדת שיירת הנמלים. לעתים יזריק המדביר את הג'ל גם מאחורי הארונות, בתחתיות ובצירי המגרות, במנועי המיקסר ועוד. לשיטה זו של ההדברה יש תוצאות טובות מאוד והיא מתבצעת כמעט ללא לכלוך וזיהום הבית והסביבה.

הדברת נמלים בג'ל – יותר יתרונות מאשר חסרונות

 לשיטה זו של הדברת נמלים יש יתרונות רבים, זוהי הדברה ללא ריח, אין צורך לאוורר את הבית, אין צורך להכין את הבית ולפנות כלים מהארונות ואין צורך לעזוב את הבית.

 החיסרון המשמעותי של הדברה בג'ל הוא המחיר. חומרי ההדברה יקרים, ולכן מחיר הדברה יקר יותר מאשר הדברה בשיטות אחרות, אך ההשקעה משתלמת