אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

איך לבחור מדביר נמלים

Home / הדברת נמלים / איך לבחור מדביר נמלים

איך לבחור מדביר נמלים?

בשנים האחרונות הנמלים הפכו למכה. מדבירים מקצועיים מדווחים כי הצורך בהדברת נמלים גבר בשנים האחרונות ובמקומות רבים מורגשת עלייה במספר הנמלים. בעבר, הנמלים הגיעו בעיקר לקומות הנמוכות או לבתים צמודי הקרקע, אך לאחרונה אפשר למצוא קיני נמלים גם בקומות גבוהות. כדי להילחם בתופעת הנמלים דרוש מדביר מקצועי מומחה בתחום של הדברת נמלים.

מהם הפרמטרים החשובים לבחירת מדביר נמלים?

השיחה הראשונה קובעת

כבר בשיחה הראשונה עם המדביר המקצועי נסו להתרשם מהמקצועיות שלו. אל תהססו לשאול שאלות כמו באילו שיטות הוא מבצע את ההדברה, באילו חומרים הוא משתמש, תוך כמה זמן יחזרו הנמלים לבית, האם הוא נותן אחריות ועוד. מדביר מקצועי יענה על כל השאלות בסבלנות, באדיבות ובמקצועיות. אם המדביר נשמע לכם חסר סבלנות, אל תבחרו בו.

לפי המקצועיות

מדביר מקצועי מגיע פעמיים. בפעם הראשונה הוא מגיע כדי לבדוק את השטח ולבצע ריסוס ראשוני ובפעם השנייה הוא יגיע לבצע פעלת הדברה נוספת, אם תידרש, ללא תשלום. נסו לחפש מדביר שעובד בשיטה הזו, כך תוכלו להיות בטוחים שהנמלים לא יחזרו.

חוזה תקופתי

הנמלים לא נעלמות לצמיתות גם אחרי הדברת נמלים מוצלחת וגם חומרי ההדברה הטובים ביותר מפסיקים לפעול אחרי שנה בממוצע ושוב תתחילו לראות שיירות נמלים בבית. במקרים מסוימים, במיוחד אם אתם בעלי אולמות אירועים, מסעדות, בתי מלון או כל מוסד ציבורי, כדאי לחתום עם המדביר על חוזה תקופתי שבו יתחייב המדביר לבצע הדברת נמלים אחת לחצי שנה עד שנה בהתאם לצרכים במחיר זול יותר. אך, אם אתם חותמים על חוזה תקופתי, חשוב לדאוג שתהיה לכם אפשרות יציאה מהחוזה במקרה שבו לא תהיו מרוצים מעבודת המדביר.

חומרי הדברה

חשוב לוודא כי המדביר עושה שימוש רק בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות.

 השוואת מחירים

לפני שאתם בוחרים מדביר בקשו הצעות מחיר משלושה מדבירים לפחות. באתרים של מדבירים ובפורומים ייעודיים תוכלו לדלות מידע על אודות המחירים של הדברת נמלים. הצעת מחיר זולה מהממוצע צריכה להדליק נורה אדומה. לעתים היא מאותתת על מדביר לא מקצועי ועל שימוש בחומרי הדברה באיכות ירודה.

כמו כן חברתנו מתמחה בכל הקשור לתחום הדברת חדקונית הדקל במכשור טכני מיוחד המותאם לכך.