אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

איך להרחיק מהבית נמלים בלי ריסוס

Home / הדברת נמלים / איך להרחיק מהבית נמלים בלי ריסוס

הדברת נמלים – איך להרחיק נמלים מהבית בלי לרסס בחומרים כימיים?

בתים, במיוחד בתים עם ילדים, הם מקומות קינון מושלמים עבור הנמלים. מהרגע שאל הבית שלכם הגיעו מספר נמלים, הם לא יעזבו אותו מהר, להיפך, בעקבותיהם יגיעו עוד ועוד נמלים. אם אתם נרתעים מחומרי הריסוס המכילים כימיקלים וחומרים מסוכנים, אתם יכולים להילחם בנמלים בעזרת חומרים טבעיים הנמצאים בכל בית.

 הדברת נמלים – שש שיטות יעילות להרחקת נמלים

  • פזרו במגרות ובמדפים עלי דפנה. הנמלים לא אוהבות עלי דפנה, כמה ימים לאחר שתפזרו את עלי הדפנה, לא תפגשו את הנמלים יותר.

  • החומץ הוא אחד החומרים היעילים למלחמה בנמלים. בכל פעם שאתם שוטפים את הרצפה, הוסיפו רבע כוס חומץ לדלי המים. החומץ דוחה את הנמלים והם יעדיפו למצוא מקום אחר. לאחר מספר שטיפות, הבית שלכם יהיה נקי מנמלים.

  • קליפות הדרים הם חומר גלם מצוין שאפשר ליצור ממנו ריסוס נגד נמלים. אחרי שסיימתם לאכול תפוז או שסחטתם לימון, הכניסו את הקליפות לסיר, כסו אותם במים, סגרו את הסיר עם המכסה והרתיחו את המים. לאחר שהמים ירתחו, קררו אותם וצקו אותם לבקבוק עם פיית ריסוס. בכל פעם שתיתקלו בשיירת נמלים רססו אותה בחומר, הנמלים אולי לא ימותו, אבל יברחו וייעלמו.

  • קינמון, שמן מנטה פלפל שחור, קפה שחור הם חומרים המבריחים נמלים. טפטפו מעט שמן מנטה אל תוך קן הנמלים, מסביב ולאורך השביל, הנמלים יברחו מיד. גם אם תפזרו קינמון או פלפל שחור במקומות שבהם עוברות השיירות של הנמלים או בחריצי הבלטות, הנמלים לא יאהבו את הריח ולא יחזרו לשם שוב.

  • לא סתם הבדווים מקיפים את האוהלים שלהם בגיר טבעי. אבקת הטלק הנמצאת בתוך הגיר דוחה את הנמלים והן לא יחצו את הקו שציירו הבדווים מסביב לבית. אתם יכולים לפזר אבקת טלק מסביב לבית או לתת לילדים גירים ולבקש מהם לצייר בכניסה אל הבית, במדרכה או סביב הקינים. תופתעו לראות, הנמלים לא ישובו עוד פעם.

  • הנמלים אוהבות מאוד קמח תירס או קמח תופח ומכניסות אותו אל הקן. פזרו קמח מסביב לקן, המתינו עד אשר הנמלים יאספו אותו ואז שפכו קצת מים אל תוך הקן. הקמח יתפח, יסתום את הקן ויחסום את הנמלים.