אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

איך נפטרים מהנמלים לתמיד

Home / הדברת נמלים / איך נפטרים מהנמלים לתמיד

הדברת נמלים – איך נפטרים מהנמלים לתמיד?

אם הבחנתם בקבוצת נמלים בבית, אל תחכו. הזמינו מיד מדביר מומחה בתחום הדברת נמלים עוד לפני שהנמלים יתרבו ימלאו כל פינה בבית ומבצע ההדברה יהיה קשה הרבה יותר. הדברת נמלים היא עבודה של מקצוענים. רק מדביר מומחה ובעל ניסיון יצליח למגר לחלוטין את מכת הנמלים בביתכם.

איך נפטרים מהנמלים לתמיד – כמה עצות של מומחים

ריסוס באמצעות חומרי הדברה היא פעולה שנועדה להמית את הנמלים הנמצאות בבית. כאשר משתמשים בחומרי הדברה כימיים חשוב להשתמש בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות כדי למנוע סכנה מבני הבית. חשוב לדעת כי פעולת הריסוס לא תעניק הגנה מרחבית לתקופה ארוכה.

השיטה היעילה ביותר במלחמה נגד הנמלים היא התחקות אחרי קן הנמלים, מציאת הקן וחיסולו. רק חיסול הקן שממנו מגיעות הנמלים יביא לניצחון במלחמה נגד הנמלים.

 מדביר מקצועי יעקוב אחרי הנתיב שבו צועדות הנמלים, יאתר את הקן ויפזר ג'ל מורעל שיפתה את הנמלים. יש שניים עשר סוגים של ג'ל המותרים לשימוש על ידי משרד הבריאות, מדביר מקצועי ידע להתאים את סוג הג'ל המתאים בהתאם לסוג הנמלים, לעונת השנה, למיקום הקן ועוד.

הנמלים ייקחו את הג'ל אל תוך הקן, יאכלו ויאכילו בו גם את המלכה. כאשר המלכה תאכל את הפיתיון המורעל היא תמות ויחד אתה ימותו חלק גדול מהנמלים. הקן יתפרק וכל הנמלים שנשארו בחיים יתפזרו ויחפשו מקום חדש לבנות בו את הקן.

 הדברת נמלים – כמה טיפים למניעת נמלים

  • אל תשאירו שאריות מזון ופירורים על הרצפה, על השיש או במקומות אחרים. נגבו את כל המקומות במטלית עם מים וסבון באופן קבוע.
  • את כל מוצרי המזון אחסנו בכלים אטומים.
  • אם איתרתם פתח או סדק שדרכו נכנסות הנמלים אל תוך הבית  דאגו לחסום אותו מיד בחומרי איטום כמו סיליקון או כל חומר איטום אחר.
  • אמצו כמה שיטו של סבתא בתחום הדברת נמלים, אם הם לא יועילו, הם ודאי לא יזיקו. פזרו מעט גרגרים של צ'לי או קינמון על יד שבילי הנמלים או רססו בחומץ לבן מהול במים. כדאי לדעת כי הוספת רבע כוס חומץ באופן קבוע לכל דלי בעת שטיפת רצפה, תרחיק את הנמלים מהבית.