אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים בבית עם תינוק

Home / הדברת נמלים / הדברת נמלים בבית עם תינוק

הדברת נמלים בבית עם תינוק

חומרי ההדברה מסוכנים לכולם, אך במיוחד לתינוקות ולילדים קטנים שמערכות הנשימה ומערכות העצבים שלהם רגישות מאוד.לכן לפני שמזמינים הדברת נמלים בבית עם תינוק חשוב ליידע את המדביר על הימצאות תינוק בבית ולציית להוראות שלו.

 הדברת נמלים בבית עם תינוק – שישה כללי זהירות שחשוב להכיר

חשוב לברר עם המדביר באילו חומרי הדברה נגד הנמלים הוא משתמש. אין להשתמש בחומרי הדברה רעילים המבוססים על זרחן אורגני, אלא רק על חומרי הדברה ממשפחת הפרטואידים.

 לפני תחילת פעולות ההדברה חשוב לאטום ולכסות את כל המשחקים והציוד של התינוק כמו עגלה, מיטה, כיסא אוכל ועוד. אם אפשר רצוי להרחיק את הציוד של התינוק מהאזורים שבהם מבצע המדביר את ההדברה. לאחר סיום ההדברה, כדאי לנגב את הציוד והמשחקים ליתר ביטחון.

 כאשר מבצעים הדברה נגד נמלים, חשוב להוציא את הילדים הקטנים ואת התינוקות מהבית לפרק זמן של שמונה שעות. לפני שהתינוק והילדים האחרים חוזרים אל הבית יש לאוורר את הבית לפחות למשך שעה.

 בדרך כלל לאחר ריסוס נגד נמלים לא מומלץ לשטוף את הבית במשך יומיים. כאשר יש בבית תינוק זוחל שאי אפשר למנוע ממנו את הזחילה או את השכיבה על הרצפה, חשוב לשטוף את הרצפה, אך להימנע משפשוף חזק של הרצפה ולהקפיד לא לשטוף את הפאנלים.

 אם המדביר מבצע הדברה נגד נמלים ועושה שימוש בטבליות או בפתיתים צבעוניים, חשוב להרחיק את הילדים הקטנים ממגע עם הטבליות הרעילות.

 הקפדתם על כל כללי הזהירות, אך התינוק בא במגע עם חומרי ההדברה? יש לשטוף מיד את האיבר עם הרבה מים, לפנות אל חברת ההדברה ולבקש מידע על החומר שבו השתמש המדביר. הקדימו רפואה למכה ומיד בסיום עבודת המדביר בקשו ממנו מידע בכתב על חומרי הדברה שבהם הוא השתמש. במקרה של סימנים מחשידים העלולים להעיד על הרעלה חמורה אצל התינוק, יש לפנות מיד לחדר מיון בבית החולים הקרוב לאזור המגורים שלכם.

כמו בכל סוג של הדברה חשוב לבחור מדביר מקצועי העושה שימוש בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות.