אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים בבית

Home / הדברת נמלים / הדברת נמלים בבית

הדברת נמלים בבית –  מהי הדרך להדברה מוצלחת?

הנמלים הן אורחות בלתי רצויות המופיעות בביתנו לעתים קרובות. אומנם, הנמלים אינן מהוות סכנה, מלבד נמלת האש, אך הן  מהוות מטרד בלתי נעים. הדברת נמלים בבית היא אחת ההדברות הנפוצות ביותר, אך רק מדביר מקצועי המכיר את אורח חיי הנמלים ידע להדביר אותן בהצלחה. יש לכם נמלים בבית? צרו קשר עם המרכז הארצי להדברת נמלים  ותיהנו מהניסיון ומהידע הרב שרכשה החברה בתחום הדברת נמלים בבית.

הדברת נמלים בבית – הדברה חכמה

הדברת נמלים חכמה היא המילה האחרונה בתחום ההדברה. כדי לבצע הדברת נמלים בבית  יש להמית את המלכה. הנמלים הן בעלי חיים החחים בהיררכיה חברתית. בראש הקן עומדת מלכה והנמלים האחרות מתפקדות כפועלות שתפקידן לדאוג למלכה ולהביא לה אוכל. כאשר המלכה מתה, הנמלים האחרות אינן יכולות להישאר בקן ללא מלכה, הן מתפזרות ונוטשות את המקום.

מדביר מקצועי עוקב אחרי הנמלים. הוא מאתר את מסלול הליכתן עד הכניסה אל הקן.  הדברת הנמלים מתבצעת באמצעות הטמעת חומרי הדברה בתוך הקן והשמדת המלכה ונמלים נוספות.

שיטה נוספת של הדברת נמלים בבית היא הדברה באמצעות ג'ל. הג'ל המורעל מהווה פיתיון המושך את הנמלים ומגרה אותן. הנמלה שמצאה את הפיתיון מביאה אותו לקן ומאכילה את כל תושבי הקן לרבות המלכה. בדרך כלל כעבור יומיים מושמד כל הקן.

הדברת נמלים בבית – כמה מושגים שכדאי להכיר

התקשורת ביו הנמלים מתבצעת באמצעות פורומים. הפרומונים הם ריחות מיוחדים היוצאים מאברי המין ומהווים סימני תקשורת מוסכמים בין הנמלים.

פרומון שביל הוא סימון שמסמנת הנמלה כאשר היא מצאה אוכל. בדרך זו היא מודיעה לשאר תושבי הקן על הימצאות האוכל. הנמלים האחרות צועדות בשיירות עד שהן מוצאות את האוכל ונושאות אותו אל הקן. הדברת נמלים בבית באמצעים ביתיים יכולה להיעשות באמצעות השימוש בטלק. מפזרים את הטלק על השביל שבו צועדות הנמלים, הוא מטשטש את ריח הפרומון. מבלבל את הנמלים, הן מוצאות את הדרך אל הקן ונוטשות את האזור.

הדברת נמלים בבית באמצעות מדביר מקצועי היא ההדברה היעילה ביותר. באמצעים ביתיים נוכל להשתלט על הנמלים באופן זמני, אך רק מדביר מקצועי ידע למגר ולהרחיק אותן מהבית לטווח זמן רב, יחסית.