אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים בגינה

Home / הדברת נמלים / הדברת נמלים בגינה

הדברת נמלים בגינה – לכל שאלה תשובה
הדברת נמלים בגינה היא אחת ההדברות הנפוצות יותר. הנמלים הנמצאות בגינה תרות אחרי מזון והם עלולות להגיע גם אל תוך הבית. ראיתם נמלים בגינה, אל תחכו שביתכם יוצף בנמלים, פנו אל "המרכז הארצי להדברת נמלים" כדי להשמיד את הנמלים מיד.
הדברת נמלים בגינה – תשובות לשאלות באדיבות "המרכז הארצי להדברת נמלים"
גילה ממודיעין שואלת מהי העונה שבה מגיעות הנמלים לחצרות הבתים?
תשובה: הנמלים נמצאות בגינות ובבתים כמעט בכל עונה, אך בעיקר בתקופת האביב והקיץ. בעונות אלו הנמליות יוצאות לתור אחרי מזון כדי לאגור אותו לימי החורף הקרים.
דנה מגבעתיים נעקצה מנמלים. היא שואלת כיצד אוכל לדעת מהו סוג הנמלה שעקצה אותי?
תשובה: יש סוגים שונים של נמלים, אך אם נעקצת מהנמלה, סביר להניח כי זוהי נמלת האש. מלת האש היא נמלה בצבע כתום או אדום, וגודלה כמילימטר אחד. עקיצת נמלת האש עלולה להיות מסוכנת, במיוחד כאשר הנעקץ סובל מאלרגיות שונות.
מירי מרישפון מבקשת לדעת מהי השיטה הטובה ביותר של הדברת נמלים בגינה?
תשובה: יש שיטות רבות של הדברת נמלים, לכל שיטה יש חסרונות ויתרונות. השיטה הקלאסית של הדברת נמלים בגינה היא שיטת ההדברה הכימית. שיטה זו יעילה מאוד, מהירה ואפקטיבית לזמן ארוך. אך החיסרון הגדול שלה הוא הנזק לאדם ולסביבה שגורמים חומרי ההדברה הכימיים.
בשנים האחרונות השיטה הפופולארית ביותר עבור הדברת נמלים בגינה, היא ההדברה הירוקה. חומרי ההדברה הירוקה אינם פחות אפקטיביים מאשר חומרי ההדברה הכימיים, אך הם ידידותיים לסביבה ואינם מהווים סכנה לבני האדם ולבעלי החיים.
צילה מרעננה מעוניינת להניח הגינה מרבדי דשא סינטטי. אך היא פוחדת מנמלים. מה עליי לעשות?
תשובה: רבים מעדיפים להניח דשא סינטטי בגינה כדי לחסוך בעלויות המים המתייקרים מיום ליום. כדי להימנע ממכת נמלים בין סיבי הדשא הסינטטי יש לבצע הדברת נמלים בגינה לפני שמניחים את מרבדי הדשא הסינטטי. אם לא תבצעו הדברה נגד נמלים ומזיקים נוספים, הם עלולים למלא את מרבדי הדשא וגם לקנן ברווח שבין הדשא הסינטטי לבין האדמה.