אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים בדשא

Home / הדברת נמלים / הדברת נמלים בדשא

הדברת נמלים בדשא – כי מי רוצה נמלים על הדשא?

נמלים  נמצאות לא רק בבית, הן נמצאות כמעט בכל מקום, גם בדשא. הדברת נמלים בדשא נפוצה מאוד בתקופת האביב והחורף, תקופה שבה יוצאות הנמלים לחפש ולאגור מזון לקראת הימים הקרים. לא כל אחד יודע לבצע הדברת נמלים בדשא. יש לכם נמלים בדשא? צרו קשר עם המרכז הארצי להדברת נמלים כי אנו יודעים איך לטפל בהן.

 

הדברת נמלים בדשא – כמה עובדות שלא ידעתם

 הנמלים חיות בהיררכיה חברתית. הן חיות במושבות, בקינים, ובראש הקן עומדת המלכה. כאשר המלכה מתה, מתפזר כל הקן. לכן מדביר מקצועי מומחה בתחום של הדברת נמלים בקן יאתר את מקום הקן, יטמיע לתוכו רעל, יחסל את המלכה ויחד אתה את כל הקן. יש מספר דרכים להטמעת הרעל בקן, מדביר מקצועי ידע לבחור את השיטה המתאימה ביותר.

 יש חומרים מיוחדים אשר מיועדים עבור הדברת נמלים בדשא והדברת מזיקים נוספים הנמצאים בדשא או באדמה. המדביר המקצועי יפזר על גבי הקרקע  גרגרים מיוחדים המיועדים להגנה הדשא מפני חרקים שונים ובניהם גם נמלים. החומר, אינו מזיק לדשא, אך החרקים שיבואו במגע עם הדשא יודברו.

בעבר הדברת נמלים בדשא התבצעה באמצעות חומרים כימיים רעילים. בשל הנזקים הרבים שגרמו חומרים אלו לאדמה, לבני האדם ולסביבה אסר משרד הבריאות את השימוש בחומרי הדברה כימיים רעילים. כיום השיטה הפופולארית ביותר של הדברת נמלים בדשא היא באמצעות ההדברה הירוקה העושה שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה ומופחתי רעלים.

 בשנים האחרונות אנשים רבים בוחרים להתקין בגינה דשא סינטטי כדי לחסוך במים ובצורך לתחזק ולטפל בדשא כל הזמן. חשוב לדעת כי לפני שמניחים את מרבדי הדשא הסינטטי יש לבצע הדברה נגד נמלים, חרקים שונים וגם עשבים שוטים. אם לא תעשו כך, מיד לאחר הגשם הראשון יתמלאו מרבדי הדשא בנחילי נמלים וחרקים נוספים. הנמלים ימצאו את הרווח שבין האדמה לבין הדשא הסינטטי כמקום נוח למיקום הקן ומשם יתפשטו גם אל מרבדי הדשא.

כדי להימנע מנמלים בדשא חשוב לשמור על הגינה וניקיון בחצר. לא להשאיר שאריות מזון, לאטום את פח האשפה, לגזום שיחים ולייבש מקורות מים עומדים.