אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים בחצר – תנו לבעלי המקצוע לעזור לכם!

הדברת נמלים בחצר היא עבודה של מקצוענים. רק בעלי מקצוע מנוסים ומצוידים בידע רב ובציוד מתאים יוכלו לבצע בהצלחה הדברת נמלים בחצר. בשל ריבוי קיני הנמלים בחצר ובשל סוגי הנמלים השונות, הדברת נמלים בחצר לא תוכתר תמיד בהצלחה. צרו קשר "עם המרכז הארצי להדברת נמלים" כי לנו יש את הכלים לעזור לכם.

הדברת נמלים בחצר – על השיטות היעילות ביותר

הדברת נמלים בחצר באמצעות מלכודות דביקות הלוכדות את רגלי הנמלים, מדביקות אותן למלכודת ומונעות מהן את האפשרות לברוח. כל מה שנותר הוא לאסוף את המלכודות ולהשליך אותן לפח הקרוב.

הדברת נמלים בחצר באמצעות חומרי הדברה כימיים היא אחת ההדברות האפקטיביות ביותר, אך גם מסוכנת בשל חומרי ההדברה הרעילים המהווים סכנה לדיירי הבית וגם לסביבה. בשנים האחרונות משרד הבריאות אסר את השימוש בחומרי הדברה כימיים זרחניים ובמקומם התיר את השימוש בחומרים כימיים מקבוצת הפירתרואידים. חומרים אלו נחשבים לחומרים פחות מזיקים. כאשר אתם מזמינים הדברת נמלים לחצר בשיטת ההדברה הכימית, חשוב לברר באילו חומרים משתמש המדביר והאם הם מאושרים על ידי משרד הבריאות.

הדברת נמלים בחצר באמצעות הדברה אלקטרונית. בשיטה זו מפזר המדביר מכשירים המשדרים קולות מציקים הנשמעים רק באוזני הנמלים וחרקים נוספים. הקולות המטרידים מתישים את הנמלים והן נוטשות את האזור. חשוב לציין כי שיטת הדברה האלקטרונית אינה אפקטיבית בהדברת הנמלים בחצר בשל השטחים הפתוחים, אך היא יכולה לשמש כאחת מהדרכים למנוע את בוא הנמלים.

  הדברת נמלים בחצר באמצעות ג'ל נחשבת לאחת השיטות האפקטיביות ביותר. הג'ל המכיל חומרים רעילים מפתה את הנמלים לגשת אליו והן לוקחות אותו אל הקן ומאכילות את שאר הנמלים וגם את המלכה. חומר הג'ל הוא אומנם חומר רעיל, אך הוא ממוקד, אינו מפוזר ואינו חודר לאדמה, ועל כן אינו מהווה סכנה.

אחת הבעיות של שימוש בחומרי הדברה היא ההסתגלות של הנמלים לחומרי ההדברה ולפיתוח כושר עמידה נגדם. לכן, חשוב להשמיד את הנמלים השמדה מוחלטת. הדרך האפקטיבית ביותר להשמדת הנמלים היא החדרת חומרי ההדברה אל תוך קיני הנמלים או באמצעות ג'ל או באמצעות ריסוס ישיר אל תוך הקן.