אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים במטבח – איך נוכל להתמודד עם הנמלים הרבות?

הדברת נמלים במטבח היא אחת ההדברות הנפוצות ביותר. הנמלים אוהבות מקומות לחים ומקומות שבהם קל להן למצוא אוכל, והמטבח הוא המקום האידיאלי עבור נמלים. הדברת נמלים במטבח עלולה להוות סכנה, אם לא נשתמש בחומרי הדברה מתאימים. צרו קשר עם….. החברה המובילה בתחום הדברת נמלים כדי להגן על בריאותכם.

הדברת נמלים במטבח – כמה שיטות מומלצות

במטבח מומלץ לא להשתמש בחומרי הדברה ללא פיקוח. הדברת נמלים בג'ל מאפשרת למדביר לעקוב אחרי המקומות שבהם הוא הניח את הג'ל. כאשר משתמשים בג'ל אפשר להגיע לכל פינה במטבח ולבצע את הדברת הנמלים במרב ההצלחה. מדביר מקצועי יניח ג'ל במטבח בכל מקום שבו הוא רואה התקהלות נמלים ובמסלול ההליכה של הנמלים. הדברת נמלים במטבח באמצעות ג'ל היא הדברה אפקטיבית הנותנת מענה לבעיה באופן מידי.

 הדברת נמלים במטבח באמצעות הדברה ירוקה – חומרי ההדברה הירוקה הם חומרים ידידותיים לסביבה ומופחתי רעלים. המגע של חומרי הדברה כימיים עם מוצרי המזון במטבח עלול להוות סכנה ולגרום לנזקים ולבעיות בריאותיות לדיירי הבית. הזמנתם הדברת נמלים במטבח? יש לוודא כי המדביר משתמש רק בחומרי הדברה בלתי מזיקים המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

הדברת נמלי באמצעות ריסוס – ריסוס נגד נמלים במטבח מתבצע באמצעות חומרי הדברה ידידותיים ובלתי מזיקים. שיטת ההדברה באמצעות ריסוס היא אחת השיטות האפקטיביות, באמצעות הריסוס אפשר להגיע לכל פינה במטבח נוסף על הריסוס בפתחים של קיני הנמלים ובמסלול הליכתם.

הזמנתם הדברת נמלים במטבח? יש להכין את המטבח לפני פעולת ההדברה. רוקנו את ארונות המטבח, נקו אותם מכל גרגירים ושאריות של אוכלו ואחסנו את כל מוצרי המזון בכלים סגורים ואטומים.

כדי להימנע  נמלים במטבח חשוב להקפיד על ניקיון והיגיינה במטבח. אל תשאירו פירורים או שאריות של אוכל על השיש או על הרצפה אפילו לזמן קצר.

בכל מקום  שבו ראיתם שיירות נמלים פזרו טלק. הנמלים מתקשרות ביניהן באמצעות פרומונים המפיצים ריח. הטלק  מנטרל את ריח הפרומונים. כאשר הנמלים מאבדות את הקשר ואת התקשורת ביניהן, הן נוטשות את המקום ועוברות למקומות אחרים.