אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים בשיטות של סבתא

Home / הדברת נמלים / הדברת נמלים בשיטות של סבתא

הדברת נמלים בשיטות של סבתא

הדברת נמלים בשיטות של סבתא היא הדברה העושה שימוש בחומרים טבעיים שהנמלים לא אוהבות. הדברת נמלים בשיטות הטבעיות יעילה בעיקר כאשר אין כמות גדולה של נמלים בבית. אם יש לכם נחילים ושיירות ארוכות של נמלים בבית, כדאי להזמין מדביר מומחה שישמיד את קן הנמלים ויפתור את הבעיה מהשורש.

 

הדברת נמלים בשיטות של סבתא – לא יועיל, לא יזיק! 

השיטה הטובה ביותר להיפטר מהנמלים הא שיטת המניעה. אם תקפידו לשמור על בית נקי הנמלים לא יגיעו אליכם. שטפו את הרצפות בתדירות גבוהה ואל תשאירו שאריות של אוכל על השולחן, על השיש או בכיור. סגרו היטב את המכסה של הפח ואחסנו את כל מוצרי המזון במכלים סגורים והרמטיים.

 אפשר לחסום את דרכי הגישה של הנמלים באמצעות ציור בגיר לוח או בגיר אבן. אם זיהיתם את המסלול של שיירת הנמלים נסו לצייר מחסום בגיר. הנמלים לא אוהבות את הסיד הנמצא בגיר, כאשר הן מזהות אותו הן משנות כיוון ומתרחקות מהמקום.

השפריצו מיץ לימון לאורך הקירות. הנמלים לא אוהבות את ריח ההדרים. כאשר הן יזהו את הריח הן יתרחקו מהמקום. 

קחו בקבוק שפריצר ומלאו אותו בטיפת נפט, חומץ ומים ורססו את פינות החדר ואת הקירות. ריח החומץ המהול בנפט יבריח את הנמלים. במקום לרסס את התרסיס שיצרתם אתם יכולים להוסיף ממנו חצי כוס לכל דלי מים בעת שטיפת הרצפות.

 עקבו אחרי הנמלים ונסו לאתר את מקום הקן שלהם. מצאתם ? מצוין! פזרו מסביב לקן, ואם אפשר גם בתוכו, קליפות תפוז או כל פרי הדר אחר. הנמלים אינן אוהבות את הריח, הן יריחו אותו, יתפזרו ויחפשו מקום חדש לבניית הקן.

 הנמלים אינן מסוגלות לעכל קמח תירס. אם תשפכו מעט קמח תירס במקומות שבהן נמצאות הנמלים, הן ייקחו את גרגירי התירס אל הקן, יאכלו ויסבלו מכאבים ומקשיי עיכול. יותר לא תראו אותן.

 הצלחתם להשמיד את הנמלים באמצעות תרסיס ביתי ויש לכם הרבה נמלים מתות? קחו נייר דבק או כל סרט דביק, הצמידו אל הנמלים המתות, אספו אותן וזרקו אל הפח.

כמו כן חברתנו מתמחה בתחום הדברת פשפשים במגוון שיטות ידידותיות לסביבה.

לא הצלחתם להשמיד את הנמים בשיטות של סבתא? זה הזמן להזמין מדביר מקצועי ומוסמך, מדביר מומחה בתחום הדברת נמלים.