אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלים כל הסודות

Home / הדברת נמלים / הדברת נמלים כל הסודות

הדברת נמלים – הסוד להדברה מוצלחת

 

הנמלים מגיעות בהמונים, בעיקר בקופת הקיץ. הן משתלטות על השיש במטבח, מהלכות על הקירות, חודרות למוצרי מזון וגורמות לנו להרגיש לא נעים בבית שלנו. בשוק קיימים תרסיסים נגד הנמלים המיועדים להדברה ביתית, אך רק מדביר מקצועי ידע לפתור את הבעיה מהשורש ולשחרר אתכם מההרגשה הבלתי נעימה.

 

הדברת הנמלים – כל הסודות והפתרונות שכדאי לדעת

 

הנמלים מופיעות בכל מקום, ובכל מקום שבו הן נמצאות הן אורחת בלתי רצויות. הנמלים הנמצאות בישראל אינן מהוות סכנה, אך הן מעצבנות, בלתי נעימות ומהוות מפגע אסתטי. יש לכם נמלים בבית? אתם לא לבד. הדברת נמלים היא אחת ההדברות השכיחות ביותר.

 

הדברה מקצועית של נמלים היא הדברה חכמה, הדברה הנעשית מתוך היכרות מעמיקה עם אורח החיים הייחודי של הנמלים. השמדה אקראית של שיירות נמלים לא תועיל מפני שהנמלים חיות במושבות גדולות. הצלחנו להשמיד שיירה של נמלים, תמיד תגיע שיירה חדשה.

 

הנמלים אינן משוטטות ללא סיבה, הן תרות אחרי מזון שאותו הם ייקחו לקן. הקפדה על היגיינה וניקיון בבית עשויה למנוע את הופעת הנמלים. אל תשאירו שאריות מזון או כלים מלוכלכים בכיור. הקפידו לסגור הרמטית את כל מוצרי המזון ולאחסן אותם בכלים אטומים. בימי הקיץ, עונת השיא של הנמלים, כדאי לאחסן לחם וקמח במקרר.

 

הדברה של נמלים מחוץ לקן אינה הדברה יעילה. כאשר מזהים את מקום הקן, יש לרסס לתוכו חומרי הדברה ולעקוב אחרי התוצאות. את מיקום הקן קל לזהות במעקב אחרי שיירות הנמלים. כדאי גם לפזר חומרי הדברה במסלול השיירה.

 

בדירות הנמצאות בקומות גבוהות קשה יותר לזהות את מיקום הקן. שיירות הנמלים נעלמות לתוך הקירות והסדקים וקשה לעקוב אחרי המשך המסלול. אם ראיתם שיירה הנעלמת לתוך סדק או חור, יש לאטום מיד את הסדקים באמצעות גבס, מלט לבן או סיליקון.

 

בדירות מגורים עירוניות, הנמלים מתנחלות בעציצים או באדניות. לעתים הן מגיעות באדמה או בתערובת גן שרכשתם במשתלה ולעתים הן בוחרות באדנית כמקום לבנות בו קן. כדי להילחם בנמלים הנמצאות באדניות או העציצים יש להשתמש בחומרי הדברה ייעודיים הנמצאים אצל המדבירים המקצועיים.

 

אם עייפתם מהמלחמה בנמלים, מדביר מקצועי יפתור לכם את הבעיה. הדברה מקצועית מתחילה בזיהוי מקום הקן, ממשיכה בשימוש באחד האמצעים להדברת נמלים בהתאם לבחירת המדביר ומסתיימת בהשמדה מלאה של הקן.