אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברה נגד נמלת האש

Home / נמלת האש / הדברה נגד נמלת האש

הדברה נגד נמלת האש- נמלה קטנה ומזיקה!
נמלת האש זוהתה לראשונה בישראל בשנת 2005 בבקעת הירדן ומאז היא התפשטה לכל רחבי הארץ. נמלת האש מסוכנת. היא עלולה לעקוץ, עקיצתה כואבת וגורמת בעיות בריאות קשות במיוחד לאנשים הסובלים מאלרגיות שונות. גליתם את נמלת האש בבית או בחצר? מחפשים הדברה נגד נמלת האש? צרו קשר עם "המרכז הארצי להדברת נמלים", כי אנו יודעים איך לעזור לכם!

הדברה נגד נמלת האש – חמישה דברים שכדאי לדעת
הגורם להתפשטות נמלת האש בעולם הוא הסחר בעצים. לא אחת העצים הנסחרים נגועים, מצויות בהם נמלות האש, וכך הן עוברות ממקום למקום. בישראל נמלת האש מתפשטת באמצעות שביבי עץ לחיפוי, באמצעות עציצים, אדמה נגועה ושבבי עץ המועברים ממקום למקום.
בשנת 2005 אותרה לראשונה נמלת העץ ביישובי הבקעה, בתוך היישובים ובשטחים הפתוחים. בשנת 2009 אותרה הנמלה גם במרכז הארץ. הביקוש של הדברה נגד נמלת האש גובר מיום ליום בשל ההתפשטות המואצת שלה, בעיקר בעמק הירדן, בגוש דן ובשרון.
רוצים לדעת האם נמלת האש נמצאת באזור שלכם? קחו מקל, מרחו עליו שכבה של חמאת בוטנים, תקעו אותו באדמה לחה באזור שבו יש צמחים מושקים. כעבור שעה, הרימו את המקל והתבוננו בו מקרוב. אם נמלים רוחשות על גבו, כנראה שאלו נמלות האש.
נמלת האש היא בעל חי קטן. גודלה כאחד וחצי מילימטר וצבעה אדום כתום. רק המלכה האם מסוגלת להגיע לגודל של חמישה מילימטר.
הנמלים נמצאות בדרך כלל בחצר, אך הן נכנסות אל הבית במטרה לחפש מזון ומים.

הדברה נגד נמלת האש – על הביצוע ועל החשיבות
נמלת האש עלולה לפגוע בבני אדם. היא עוקצת ועקיצתה מכאיבה ויוצרת כוויה. פעמים רבות הנמלים נלכדות בין גוף האדם לבין הבגדים ואז הן עוקצות.
את כאב העקיצה אפשר להרגיע באמצעות קירור המקום או מריחת משחה מרגיעה כמו ג'ל אלוורה ועוד. חשוב לחטא את מקום העקיצה כדי למנוע זיהום. במקרה של רגישות לאלרגיה יש לפנות מיד לקבלת טיפול רפואי.
הדברה נגד נמלת האש מתבצעת בשימוש בפיתיונות רעילים שאושרו על ידי משרד הבריאות במיוחד עבור הדברה נגד נמלת האש.