אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

הדברת נמלת האש הקטנה

Home / נמלת האש / הדברת נמלת האש הקטנה

הדברת נמלת האש הקטנה – נמלה קטנה ומסוכנת

הדברת נמלת האש הקטנה חשובה מאוד בשל הנזקים הבריאותיים שגורמת עקיצת הנמלה. נמלי האש הקטנות הן רגישות לתנועה וכאשר הנמלה חשה בתנועה היא עוקצת. עקיצת הנמלה כואבת מאוד ובמקרים של אלרגיה ורגישות גופנית היא עלולה לגרום גם למוות. בשל הסכנות הקים המשרד להגנת הסביבה צוות פעולה מיוחד למטרת הדברת נמלת האש הקטנה. בכל מקום שבו אתם מאתרים נמלות אש, צרו מיד קשר עם חברת "המרכז הארצי להדברת נמלים" הגנו על בריאותכם ואל תתמהמהו, צרו קשר, אנו מגיעים מיד.

הדברת נמלת האש הקטנה- על דרכי ההדברה

נמלות האש  הקטנות הן נמלות בצבע אדום כתום ואורכן הוא כמילימטר אחד עד מילימטר וחצי. הנמלה המלכה מגיעה לגודל של חמישה מילימטר. נמלת האש הקטנה אוהבת לחיות במקומות חשוכים, רטובים וקרירים. זו הסיבה כי את נמלות האש מוצאים באמבטיות, במטבחים, בחדרי כביסה בגינות מוזנחות ועוד.

בשל הסכנות הנובעות מהימצאות נמלת האש הקטנה אושר חומר הדברה מיוחד בשם סייג' פרו. אלה גרגרים מיוחדים המהווים פיתיון לנמלת האש. הדברת נמלת האש הקטנה מתבצעת באמצעות הגרגירים הנ"ל. מדביר מקצועי יאתר את המקומות שבהם נמצאות הנמלים, את פתחי הקינים, את מסלולי ההליכה ועוד ויניח בצדי המסלול את הגרגרים.

 הנמלים יאספו את הגרגירים וייקחו אותם אל הקן. הן יאכילו את כל המושבה, כולל המלכה, ויש לצפות כי בתוך שבוע תושמד כל אוכלוסיית הקן.

כאשר מבצעים הדברת נמלת האש הקטנה אין להשקות את הגינה יומיים לפני מועד ההדברה וביום שלאחר ההדברה, חשוב לדעת כי חומר ההדברה המיוחד אינו פעיל ואינו אפקטיבי במקומות רטובים ולחים.

 הדברת נמלת האש אינה אפקטיבית לטווח זמן גדול. במקרים רבים נמלות האש עלולות לחזור לגינה או לבית כעבור שנה. אם רוצים לשמור על בית נקי ולהימנע מהופעת נמלות האש יש לבצע את הדברת נמלת האש הקטנה באופן קבוע, רצוי אחת לשנה.

 נמלות האש עוקצות. הן רגישות לתנועה וכאשר הן חשות בתנועה הן נועצות את השיניים בקורבן ועוקצות אותו. עקיצת נמלת האש מכאיבה ובמקרים שבהם הגוף רגיש לאלרגיות שונות, העקיצה עלולה לגרום לבעיות בריאות חמורות.