אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

נמלי אש הדברה – מלחמה נגד נמלה קטנה ומזיקה

נמלי האש הן נמלים קטנות בצבע אדום שמקורן בדרום אמריקה, אך הן התפשטו גם למקומות רבים בעולם ובניהן גם לישראל. נמלי האש הדברה זו משימה לאומית. נמלי האש  מהוות סכנה, הן עוקצות,הן עלולות לגרום לאלרגיה ואפילו למוות. בשל הסכנה יש לבצע  הדברת נמלי אש רק באמצעות מדביר מקצועי ומיומן שעבר הכשרה מיוחדת מטעם המשרד לאיכות הסיבה. גיליתם נמלי אש בסביבתכם, צרו מיד קשר עם "המרכז הארצי להדברת נמלים" אל תחכו, אנו מיד מגיעים.

 נמלי אש הדברה – כמה דברים שחשוב לדעת

נמלי האש מסוכנים לבני האדם, לבעלי החיים ולחקלאות.

 נמלי האש רגישות לתנועה, כאשר הן חשות בתנועה הן מתנפלות על הקורבן, נועצות בו את שיניהן ועוקצות אותו. בעת העקיצה מפזרת הנמלה ריח מיוחד המזהיר את שאר הנמלים, והן חשות מאוימות ועוקצות באגרסיביות את הקורבן.

 עקיצת נמלת האש מכאיבה ומגרדת, אם נעקצתם כדאי לקרר את מקום העקיצה ולמרוח משחה מרגיעה. בכל מקרה שבו מגיב הגוף בתגובה חריפה יש לפנות מיד לקבלת טיפול רפואי.

 נמלי אש הדברה היא מלחמה נגד פולש קטן גוף ולא רצוי. בכל מום שאליו מגיע נמלת האש היא גורמת לנזק אקולוגי חמור. נמלת האש פוגעת בלי רחמים בצומח, בחרקים קטנים ובבעלי חיים קטנים.

נמלי אש נמצאות כמעט בכל מקום. בעבר התרכזו הנמלים בעמק הירדן, אך בשנים האחרונות הן הגיעו לתל אביב, להרצלייה, לרעננה, להוד השרון ועוד. אחת ההשערות היא כי נמלי האש עוברות ממקום למקום באמצעות חול נגוע. קניתם עציץ במשתלה? ייתכן ומצויות בו נמלות אש. כדי לבצע נמלי אש הדברה בעציצים ובאדניות, בקשו ממדביר מקצועי חומר הדברה מיוחד שישמיד את הנמלים. לעתים תיאלצו להחליף את כל החול באדנית.

נמלי אש הדברה מתבצעת באמצעות הדברה כימית. המדביר מפזר פיתיונות מורעלים במקומות שבהן מצויות הנמלים, הנמלים מביאות אותן אל הבית  מאכילים את המלכה ואת שאר הנמלים ובתוך מספר ימים כל הקן מושמד.

  הדברת נמלי האש אינה הדברה לצמיתות, הנמלים עלולות לחזור אל המקום, ולכן בכל מקום שבו מצויות נמלי אש יש לבצע הדברה קבועה אחת לשנה לפחות.