אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

ריסוס נמלים – כל שלבי הריסוס

 ריסוס נמלים זו הדרך הטובה ביותר להילחם נגד הנמלים. הנמלים הן החרק המצוי ביותר בבתים, הוא אינו מזיק ואינו מעביר מחלות, אך אף אחד לא אוהב את ההרגשה של מטבח שורץ נמלים. צרו קשר עם "המרכז הארצי להדברת נמלים" כי רק ריסוס נמלים יעזור לכם להרחיק את הנמלים מביתכם בהצלחה.

 ריסוס נמלים – שלושה דברים שחשוב לדעת

ריסוס נמלים אינו הורג את הנמלים באופן נקודתי, אלא מחסל את הבעיה לתקופה ארוכה  וחולש על פני שטח גדול. מרסס מקצועי יבצע ריסוס נמלים בשטח הדירה, בחצר, בגינה, בחדרי המדרגות ועוד. באמצעות הריסוס משמידים מספר גדול של נמלים.

 הזמנתם ריסוס נמלים, חשוב לוודא כי החברה שהזמנתם מיומנת וצברה ניסיון רב בתחום. כדי להדביר את הנמלים לצמיתות יש להרוג את המלכה. רק מדביר מקצועי ובעל ניסיון ידע איך להגיע אל המלכה, לפגוע בה ולהרחיק בהצלחה את כל הנמלים הדרות בקן. חומרי ההדברה הכימיים הם החומרים האפקטיביים ביותר בתחום של ריסוס נמלים. כאשר אתם מזמינים מדביר כדי לבצע ריסוס נגד הנמלים חשוב להזמין מדביר מקצועי המשתמש רק בחומרי ההדברה כימיים המאושרים על ידי משרד הבריאות.

 ריסוס נמלים – כל שלבי ההדברה

גיליתם נחילי נמלים במטבח? נסו להדביר את הנמלים באמצעות ריסוס ביתי. בשוק יש תכשירים רבים של ריסוס נגד נמלים, אך חשוב לדעת כי תכשירים אלו יעילים רק באופן זמני ופועלים רק בשטח מצומצם. רק מדביר מקצועי ידע לבצע ריסוס נמלים שידביר את הנמלים לצמיתות וירחיק אותם מכל חלקי הבית.

 ניסיתם ריסוס ביתי, אך הנמלים ממשיכות להגיע? זה הזמן להזמין מדביר מקצועי.  כדאי לערוך סקר שווקים ולהשוות בין המדבירים השונים, חשוב לוודא כי המדביר יהיה בעל רישיון, בעל ניסיון ומדביר המשתמש רק באמצעות חומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות.

 חשוב להכין את הבית לפני שמבצעים ריסוס נמלים. יש לפנות את כל ארונות המטבח, לאחסן את כל האוכל בכלים סגורים ואטומים ולהזיז את הרהיטים מהקירות אל מרכז החדר.

לאחר שביצעתם ריסוס נמלים, חובה להישמע להנחיות המדביר .