אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

ריסוס אורגני לנמלים

Home / ריסוס נמלים / ריסוס אורגני לנמלים

ריסוס אורגני לנמלים – ריסוס ללא סכנות

למי אין נמלים בבית ומי לא רוצה לחסל את מכת הנמלים?  אך על אף זאת, רבים מתלבטים האם להזמין חברת הדברה נגד נמלים בשל החשש מהחשיפה לחומרי הדברה רעילים ומסוכנים. אם גם אתם פוחדים להיחשף לחומרים המזיקים לבריאות? ריסוס אורגני לנמלים זהו הפתרון האולטימטיבי עבורכם. חברת המרכז הארצי להדברת נמלים מתמחה בתחום ההדברה האורגנית, צרו קשר עם המרכז הארצי להדברת נמלים גם ריסוס אורגני לנמלים צריך לדעת איך לעשות.

ריסוס אורגני לנמלים – כמה מילים על השיטה  המיוחדת

 ריסוס אורגני לנמלים זהו ריסוס ללא חומרי הדברה מסוכנים. חומרי ההדברה האורגניים מופקים משמנים ופרחים טבעיים. אחד מחומרי הריסוס היעילים הוא חומר הדברה המופק מפרחי החרציות. חומרי ההדברה האלו יעילים מאוד נגד הנמלים, אך הם מהווים סכנה לבני האדם ולבעלי החיים. אלו חומרים טבעיים המתפרקים במהירות יחסית, ולכן הם גם לא מזיקים לסביבה, לא מזהמים את המים ולא חודרים אל תוך מעבה האדמה.

 ריסוס אורגני לנמלים הוא אומנם ריסוס אפקטיבי מאוד, אך טווח השפעתו קצר יותר מאשר ריסוס בחומרי הדברה כימיים. לכן לעתים יידרש המדביר לבצע את פעולת הריסוס מספר פעמים עד לחיסול המוחלט של הנמלים.

ריסוס אורגני לנמלים – איך לבחור את חברת ההדברה המתאימה

 חשוב לציין כי לא כל חברת הדברה יודעת איך לבצע הדברה באמצעות חומרים טבעיים. יש מדבירים המבטיחים ריסוס בחומרים אורגניים, אך המציאות שונה. לפני שאתם מזמינים מדביר חשוב לוודא היטב ולברר האם  חומרי ההדברה שאתם הוא מרסס אכן חומרים טבעיים.

ריסוס אורגני לנמלים יקר יותר מאשר ריסוס בשיטות אחרות בשל העלויות הגבהות של חומרי הגלם הטבעיים, לפני שאתם מזמינים  ריסוס אורגני נגד נמלים רצוי לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים על בסיס של  נתונים שווים.

 תמיד רצוי לבחור חברת הדברה בעלת ניסיון. שוק ההדברה הוא שוק פרוץ. חברות הדברה קמות ונופלות והניסיון הוא אחד הפרמטים המלמד על רצינות ועל מקצועיות. לפני שאתם בוחרים מדביר, רצוי לברר על אודות ניסיונו בתחום.

לפני שאתם בוחרים מדביר, יש לוודא האם הוא מדביר מוסמך והם הוא פועל בחומרי הדברה המאושרים על ידי משרד הבריאות. אל תשכחו גם לבקש אחריות על העבודה, חברת הדברה מקצועית לא תתחמק ממתן אחריות.