אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

ריסוס נגד נמלים

Home / ריסוס נמלים / ריסוס נגד נמלים

ריסוס נגד נמלים – על חומרי הריסוס השונים

ריסוס נגד נמלים נועד לחיסול הנמלים בבית ולמניעת שובם בעתיד. הנמלים אינן חיות  מזיקות, הן אינן מעבירות מחלות ואינן פוגעות או עוקצות את בני האדם, אך אף אחד לא אוהב לחיות עם עשרות אלפי חרקים זעירים המסתובבים בביתו. צרו קשר עם חברת "המרכז הארצי להדברת נמלים" החברה המובילה בתחום ריסוס נגד נמלים, כי רק חברה מקצועית ובעלת ניסיון תדע להדביר את הנמלים בחוכמה ולהרחיק אותן לצמיתות.

ריסוס נגד נמלים מתבצע בשיטות שונות

 ריסוס נגד נמלים באמצעות חומרי הדברה כימיים זו שיטת הריסוס הנפוצה ביותר.  באמצעות שיטה זו מצליחים להדביר את הנמלים במהירות ומיד. בשנים האחרונות מדבירים רבים הפסיקו לבצע ריסוס נגד נמלים בחומרים כימיים בשל הסכנות הטמונות בשימוש בחומרים הכימיים. את חומרי ההדברה הכימיים הרעילים מחליפים בהצלחה חומרי הדברה ידידותיים לסביבה. אלו חומרי הדברה מופחתי רעלים אשר אינם מהווים סכנה לבני האדם או לסביבה. ריסוס נגד נמלים באמצעות חומרים כימיים מתבצע בעיקר בשטחים פתוחים.

ריסוס נגד נמלים באמצעות חומרי הדברה ביולוגיים. חומרי ההדברה הביולוגים יקרים יותר ונחשבים למתוחכמים יותר. הם פוגעים רק בנמלים ואינם מזיקים לבני האדם. ריסוס באמצעות חומרי הדברה ביולוגיים הוא ריסוס המכיל חיידקים טבעיים הידועים באויבי הנמלים. בשיטה  אין צורך לעזוב את הבית בזמן הריסוס, אך לעתים יש צורך לחזור מספר פעמים על פעולת ההדברה.

ריסוס נגד נמלים – הכול על אודות הדברה חכמה

הנמלים חיים בהיררכיה חברתית. בראש הקן עומדת המלכה והיא האחראית על הנמלים ומחלקת להם הוראות באמצעות השימוש בפרומונים. הנמלים הפועלות משרתות את המלכה, דואגות לכל מחסורה ואוספות אוכל עבורה. מדביר חכם ומקצועי יבצע ריסוס נגד נמלים במטרה להרוג את המלכה. נמלים ללא מלכה נחשבות לנמלים מתות מאחר והן לא יכולות להצטרף אל קן אחר ואינן יכולות להמשיך לחיות בקן שלהם ללא המלכה. המטרה של ריסוס נגד נמלים הוא לפגוע במלכה וכך לפרק ולהשמיד את כל הקן.

כאשר אתם מזמינים מדביר, חשוב לוודא כי המדביר צבר ניסיון וידע בתחום של ריסוס נגד נמלים. רק מדביר מיומן ומקצועי ידע לבצע הדברה חכמה ולהרחיק את הנמלים לצמיתות.