אצלנו כל נמלה מקבלת יחס אישי
משרד 1-700-555609 ישירות למדביר 052-2558930

ריסוס נמלים במרכז

Home / ריסוס נמלים / ריסוס נמלים במרכז

ריסוס נמלים  במרכז – הדרך הקצרה להיפטר מהנמלים
כולם מכירים את שיירות הנמלים הנוחתות עלינו בעונת האביב. אומנם הנמלים אינן מזיקות, הן אינן עוקצות ואינן מעבירות מחלות, אך הן מהוות מטרד. יש תרסיסים ביתיים שנועדו למגר את הנמלים מהבית, אך רק מדביר מקצועי ידע למגר אותן לחלוטין ולתקופה ארוכה. יש לכם נמלים בבית? הזמינו ריסוס נמלים, צרו קשר עם המרכז הארצי להדברת נמלים אנו יודעים איך לעזור לכם!
ריסוס נמלים במרכז  – חמש עובדות שלא ידעתם
הנמלים חיות במושבות בקינים הנמצאים באדמה, בתוך סדקים בקירות ואפילו מאחורי הארונות במטבח. כדי לאתר את הקן יש לעקוב אחרי מסלול ההליכה של הנמלים ולהגיע אל פתח הקן. ריסוס נמלים אפקטיבי הוא ריסוס המוחדר היישר אל תוך קן הנמלים.
הנמלים חיות בהיררכיה חברתית. בראש הקן עומדת המלכה. ריסוס נמלים והרחקתם מהבית יהיה אפקטיבי רק כאשר נצליח להשמיד את המלכה. השמדת המלכה תגרום לפיזור של כל הקן.
יש מספר סוגים של נמלים, לכל סוג של נמלים מתאים חומר ריסוס שונה. מדביר מקצועי ידע לאבחן את סוג הנמלים ולהתאים לו את חומרי הריסוס האפקטיביים ביותר.
בעבר ריסוס נמלים התבצע באמצעות חומרים רעילים ממשפחת הזרחניים. בשל הנזק הרב שגרמו חומרי הריסוס הרעילי למים, לאדם, לבעלי החיים ולסביבה נאסר השימוש בחומרים זרחניים. טרנד ההדברה הירוקה הגיע גם אל התחום של ריסוס נמלים. כיום משתמשים בחומרים פחות רעילים וידידותיים לסביבה, והתוצאות אינן נופלות מתוצאות הריסוס בחומרים רעילים ומסוכנים.
אחרי שמבצעים ריסוס נמלים מומלץ לא לשטוף את הרצפות במשך שבעים ושתיים שעות לאחר הריסוס כדי לא לפגוע באפקטיביות של חומרי הריסוס.
ריסוס נמלים – גם המניעה היא חלק מההדברה
אחרי שביצענו ריסוס נמלים והצלחנו להיפטר משיירות הנמלים, חשוב לאטום את כל הסדקים והחריצים בקירות, בין הפנלים וברצפה כדי לחסום את הדרך לנמלים בעתיד.
הנמלים נמשכות למוצרי מזון. לכן חשוב לאחסן את כל מוצרי המזון בקופסות או בשקיות אטומות ולא להשאיר מוצרי מזון פתוחים.
חשוב מאוד להקפיד על הניקיון. אל תשאירו פירורי לחם ושאריות מזון על הרצפה או על השיש.